اخبار و مقالات


پیچ و مهره داربستی

انواع پیچ و مهره های داربست

انواع پیچ و مهره های داربست، خشکه، استیل، خاص و … در این مجموعه با قیمت های خرید بسیار ایده آلی به شکل عمده به فروش می رسد.
برای به هم متصل نمودن هر قطعه یا صفحه ای نیاز به اتصال دهنده ای محکم می باشد، در میان انواع اتصال دهنده های نظیر میخ، چسب، جوش، لحیم کاری و … پیچ و مهره ها از استحکام بیشتری بهره مند هستند از این رو زمانی که از آن ها استفاده می کنیم اتصال بسیار خوبی به آن سازه یا قطعه می بخشند، این مقاومت بالا باعث شده از پیچ و مهره به میزان بسیار زیادی در صنایع مختلف بهره بگیرند.

Image

صنایع مختلفی که از پیچ و مهره استفاده می کنند:

صنایع بی شماری وجود دارد که از پیچ و‌ مهره به عنوان اصلی ترین و بیشترین متصل دهنده استفاده می کنند این موضوع اتفاقی نیست و به سبب مزایایی می باشد که این نوع از اتصال دهنده دارا آن است، مزایای مانند قابلیت تعویض آسان، بهای مناسب، مقاومت خوب، دوام بالا و … از جمله مزیت های پیچ و مهره ها می باشد.
در صنایعی نظیر ساخت و ساز، حمل و نقل، مواد غذایی، مواد آرایشی، الکترونیک، نفت، گاز، پتروشیمی، پل سازی، سوله سازی، سد سازی و … از پیچ و ‌مهره به خاطر ویژگی های بسیار خوبی که دارند استفاده می کنند.
خرید پیچ و ‌مهره:
پیچ و مهره نیاز هر صنعتی است و فعالیت اغلب صنایع به آن وابسته می باشد برای رفع نیاز صنایع گوناگون به پیچ و مهره نیاز به خرید آن ها به صورت عمده است از این رو در این مجموعه انواع مرغوب پیچ و مهره ها با قیمت های عالی به شکل عمده عرضه می گردد و قابل خریداری به روشی راحت است.


درباره ما

شرکت تولیدی و بازرگانی تی اس پارس در سال ۱۳۹۱ با تکیه بر امکانات داخلی و با گردآوری و بهره گیری از متخصصین داخلی شکل گرفت.
این شرکت در برخی از محصولات که تولید داخل آن میسر نیست، پیچ و مهره و اتصالات تولید سایر کشورها از جمله آلمان، روسیه، تایوان، چین و اوکراین را نیز وارد و عرضه می نماید.

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس : تهران، میدان قزوین، خیابان قزوین، بازار بزرگ پیچ و مهره تهران ، مجتمع تجاری فرجی شماره 319

تلفن : 55403990
         55418363
          55412137
ایمیل : info@ts-pars.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به tspars میباشد.